Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

 

Rašykite mums: info@infiray-outdoor.lt

Informacija

Reikalinga pagalba?

Susisiekite su mumis +370 677 94009

Sekite mus

Infiray Outdoor Lietuvoje
InfiRay Technology Co, Ltd

InfiRay Outdoor Lietuvoje

UAB Spoteris (InfiRay Outdoor Lietuva, www.infiray-outdoor.lt) yra oficialus InfiRay Outdoor prekės ženklo atstovas Lietuvoje ir autorizuotas InfiRay produkcijos serviso centras, aptarnaujantis Europos ir Skandinavijos šalis.

Siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai gautų patikimą įrangą, kuri atitiktų jų poreikius ir pranoktų lūkesčius. Suteikiame profesionalų aptarnavimą ir apmokome, kad klientai galėtų sėkmingai įgyvendinti savo tikslus naudojant mūsų atstovaujamą produkciją.

Mūsų misija – teikti aukščiausios kokybės termovizorinę įrangą, kuriant įvairiapusiškas ir inovatyvias galimybes medžioklei, stebėjimams gamtoje ir valstybinėms institucijoms.

Mūsų vizija – tapti pirmuoju pasirinkimu ir pripažintu lyderiu optoelektroninės įrangos srityje Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

InfiRay Technology Co, Ltd

Pirmaujanti aukštųjų technologijų bendrovė

InfiRay Technology Co, Ltd pirmaujanti pasaulyje,kaip aukštųjų technologijų (Hi-Tech) bendrovė gaminanti šiluminius infraraudonųjų spindulių jutiklius (termovizorinius sensorius), vaizdo modulius ir kitus su IR (infroraudonojo spektro spinduliais) susijusius produktus. Bendrovė kuria sensorius kurie yra naudojami kosminėje pramonėje, naktiniam stebėjimui ir apsaugai, kuriant dirbtinio intelekto atpažinimo algoritmus pažangiose pramonės šakose, automobilių išankstinio perspėjimo ir susidūrimo prevencijos sistemas ADAS, dirbtinio intelekto vaizdinės paieškos sistemas ir kt.

Detector Infiray
Infiray Outdoor Produktai
IfiRay Technology Co, Ltd

Apie InfiRay Outdoor

InfiRay Outdoor yra prekių linija priklausanti bendrovei InfiRay Technology Co., Ltd.. Ši prekinė linija specializuojasi gamtos stebėjimo, medžioklės, teisėsaugos ir apsaugos srityse. InfiRay Outdoor prekės garsėja unikaliomis „Ultra Clear“, „Matrix III“ ir „AI- Temp“ , „R+“ technologijomis, kurios užtikrina didelės raiškos vaizdus.

Mūsų paslaugos

Autorizuotas servisas Europoje

Europoje ir Skandinavijos šalyse autorizuotas InfiRay Technologies Co., Ltd. serviso centras Lietuvoje, atliekamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Suteikiama preciziška InfiRay Technologies Co., Ltd. prietaisų aptarnavimo kokybė. Jūsų įrenginiu rūpinasi apmokyti InfiRay Technologies Co., Ltd. meistrai.

Konsultacijos ir pagalba

Jei renkantis prekę kilo klausimų, negalite nuspręsti, kurią prekę pasirinkti, prireikė pagalbos atliekant užsakymą internetu, o galbūt tiesiog norite pasitarti su ekspertu bei gauti objektyvias rekomendacijas – pasinaudokite nemokama ekspertų konsultacija telefonu: +370 677 94 009. Platintojų apmokymai ir konsultavimas, visa reikalinga reklaminė medžiaga.

Nemokamas pristatymas

Visoje Lietuvoje

Pirkimas lizingu

Lizingas be pabrangimo

Tarptautinė garantija

Aptarnavimas Lietuvoje

100% Saugus atsiskaitymas

Naudojant Paysera sistemą