Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

 

Rašykite mums: info@infiray-outdoor.lt

Informacija

Reikalinga pagalba?

Susisiekite su mumis +370 677 94009

Sekite mus

InfiRay Outdoor termovizorių gamykla ir atstovybė Lietuvoje

Lietuvoje gerai žinomi InfiRay termovizoriai yra vaisingo bendradarbiavimo rezultatas. Todėl, 2023 metų pabaigoje nuvykome į „InfiRay” gamyklą norėdami savo akimis pamatyti,kaip yra gaminami šie termovizoriai.

Kinijoje, Yantai mieste įsikūrusi aukštųjų technologijų termovizorių gamykla Raytron tech.  kurianti ir gaminanti viską ko reikia termovizoriams, nuo sensoriaus iki algoritmo.

InfiRay Outdoor yra Rayton tech. gamyklos prekinis ženklas, kuris puikiai pažįstamas visame Pasaulyje.

infiray gmykla

Pagrindinis termovizoriaus komponentas yra sensorius, kurių Rayton tech, per metus, pagamina įspūdingą kiekį, net 10.3 mln vienetų! Šie, aukščiausios klasės, termoviziniai sensoriai montuojami į įvairius prietaisus, nuo teisėsaugai, apsaugai, pramonei, statybai iki net kosmosui skirtų prietaisų ir viskas gaminama po vienu stogu. Todėl nelieka vietos abejonėms dėl sensorių kokybės, kuriems beje, suteikiama net dešimties metų garantija.

Jau pernai gamykla sukūrė pirmuosius pasaulyje 8 mikronų dydžio sensorius, tiesa, kol kas naudojamus tik pramonėje. Tarp aibės kitų naujovių, taip pat buvo pristatytas pirmasis civilinės rinkos taikiklis RICO RS75 su 1280×1024 px sensorium, kainavęs 16 000 eur.

Masto ekonomika – kuo daugiau pagamini, tuo pigiau gaminti toliau

Mes sakome savo klientams, kad “technologija pinga”. Štai minėtas 1280×1024 px termovizinis sensorius, šiandien jau prieinamas ir Lietuvos medžiotojams, TUBE TS60 taikiklyje ir už 6600 eur! Istoriškai, pirmieji, 384×288 termoviziniai sensoriai, prieš dešimtmetį, kainavo daugiau nei dabar kainuoja visiems jau įprastas 640×512 sensorius. Tiesiog, kuo daugiau pagaminama ir parduodama sensorių, tuo pigiau juos toliau pagaminti. Sąžiningai sakant – galutinė prietaisų kaina nemažėja, tačiau technologijos kokybė ir parametrai prietaisuose auga gana sparčiai, todėl vartotojas gauna kur kas daugiau, už tą pačią kainą.

Infiray outdooor gamykla

Mes panorome patys įsitikinti kaip dirba InfiRay- vizitas daug ką atskleidė

Kompanija Raytron tech. Yra privati įmonė, kurios akcijomis prekiaujama net ir akcijų biržoje, todėl jų nusipirkti gali kiekvienas. Tai parodo globalų įmonės pripažinimą, kaip patikimo ir stabilaus verslo.

Gamyklos teritorija didžiulė, su vidine kelių infrastruktūra teritorijoje, pastatai nauji ir puikiai pritaikyti linijinei gamybai, kuomet viskas išdėstyta eilės tvarka, o po kiekvieno etapo – kontrolė. Gamykloje dirba virš 2500 darbuotojų, kurių pagrindinė užduotis yra naujų produktų kūrimas (RND), programinės įrangos tobulinimas, testavimas, bei produktų surinkimas. Pati sensorių gamyba yra automatizuota, šis procesas nereikalauja didelio žmonių kiekio. Kadangi patalpos turi būti sterilios, be menkiausių dulkių, todėl gamyba vyksta vakuume.
Kaip minėjau prieš tai, vienas sensoriaus pikselis gali būti 8 arba 12 mikronų dydžio, o 1 mikronas = 0,001 mm. Kaip pavyzdį paimkime žmogaus plauką, kurio storis 70-100 mikronų. Todėl gamybos metu ant šiluminio sensoriaus plokštelės patekus net menkiausiai dulkelei, surinkus sensorių ir sumontavus į termovizorių, savo ekrane matytumėte didelį juodą tašką.

Tokio tipo gamyklų pasaulyje nedaug, lengvai užtenka dviejų rankų pirštų suskaičiuoti visoms, o didžiausia jų dalis yra Kinijoje. Rattron tech., Savo sukurtus, patentuotus ir pagamintus sensorius parduoda ir kitiems termovizorių gamintojams. Taip pat kompanija gamina komponentus ar atskirus produktus, kuriuos užsako net ir labai gerai žinomi Europos prekiniai ženklai ir montuoja į savo produkciją.

InfiRay yra patikimas prekės ženklas, nes šie prietaisai sukurti, pagaminti ir surinkti po vienu stogu. Netgi suprogramuojamas ir įrašomas originalus vaizdo aodorojimo algoritmas. Štai kodėl visi prietaisai veikia sklandžiai ir patikimai. O kaina rinkoje labai sėkmingai konkuruoja su kitais gamintojais, kurie prietaisus surenka iš skirtingų gamyklų įsigytų komponentų. 

Vizitas galutinai sutvirtino mūsų partnerystę.Pasirašę naujas ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis įgijome dar daugiau pasitikėjimo ir pasiryžimo dirbti toliau.

Infiray Gamykla

Infiray Outdoor –  platintojas Lietuvoje ir Baltijos šalyse

Nuo 2024 m. Oficialus Infiray Outdoor produkcijos platintojas Lietuvoje yra UAB “Spoteris”.  Tai nauja įmonė, įkurta išskirtinai darbui su InfiRay.
Tiesa, InfiRay, Lietuvoje žinomas jau nuo 2020, kuomet buvo pradėtas pirmasis bendradarbiavimas su gamintoju, tačiau 2023 įvyko pasikeitimai ir Lietuviškos komandos branduolys atsiskyrė nuo buvusios distribucinės įmonės, kartu buvo atskirtos ir distribucinės teisės.

Siekiant sukurti tvirtesnius ryšius ir buvo sukurtas “Spoteris”, kaip išskirtinis ir vienintelis InfiRay platintojas Baltijos šalyse. Įmonės vadovas yra ilgametis termovizinės rinkos ekspertas ir medžiotojas – Deividas Maminskas.

Paprastai sakant – Kinai moka sukurti puikius prietaisus už gerą kainą, tačiau mažai ką išmano apie medžioklę ir tai kaip tuos prietaisus pateikti Europoje.

Todėl mes ir užpildome šią spragą su unikaliu medžiokliniu turiniu, prietaisų apžvalgomis, testavimu ir pristatymu mūsų rinkoms. Tai ideali partnerystė, nes savo sukurtą vaizdinę medžiagą pateikiame ir InfiRay centriniam biurui, kurią jie naudoja savo prietaisų pristatymui visame pasaulyje.

Screenshot 2024 05 21 At 12.14.16

Autorizuotas serviso centras Lietuvoje!

Ne mažiau svarbu, kad termovizorius tarnautų patikimai. Todėl kartu su InfiRay, nuo šių metų Vilniuje, įkūrėme gamintojo autorizuotą serviso centrą. Tik apie 2% prietaisų grįžta remontui į servisą dėl defektų arba programinių nesklandumų. O garantinis aptarnavimas atliekamas iki 3 metų, taip pat prireikus galime atnaujinti ir grąžinti tolesniam naudojimui net ir senesnius termovizorius. Todėl mūsų serviso centre dirba keli darbuotojai, o centras aptarnauja ne tik Baltijos šalis, tačiau visą Šiaurės ir Rytų Europą.

Nemokamas pristatymas

Visoje Lietuvoje

Pirkimas lizingu

Lizingas be pabrangimo

Tarptautinė garantija

Aptarnavimas Lietuvoje

100% Saugus atsiskaitymas

Naudojant Paysera sistemą