Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

 

Rašykite mums: info@infiray-outdoor.lt

Informacija

Reikalinga pagalba?

Susisiekite su mumis +370 677 94009

Sekite mus

Susipažinkite su InfiRay Outdoor Reality+ technologija

Tobulėjant technologijoms, dirbtinis intelektas integruojamas į žmonių gyvenimus. Sumaišius AI algoritmus su terminiu vaizdavimu, galima sukurti itin tikroviškus ir aukštos kokybės šiluminius vaizdus Tai vadiname „InfiRay Outdoor Reality+“ technologija.

Naudojant „Reality+“ technologiją šiluminiai vaizdai tampa aiškesni ir detalesni, atverdami naujas galimybes. „Reality+“ technologija apibendrinta trimis žodžiais: aiškumas, sklandumas ir jautrumas.

8930e965dd9559f161bc11d7d27155fb

Ką „Reality+“ mums gali duoti?

„Reality+“ technologija sujungia RAW duomenis iš labai jautrių vanadžio oksido detektorių su galingais vaizdo apdorojimo algoritmais, kad pagerintų šiluminių vaizdų kokybę. Slopindama triukšmą ir trukdžius, technologija padidina vaizdo kontrastą ir detales, sukuria daug ryškesnį ir tikroviškesnį šiluminį vaizdą.

Ea1e72619884e9efd0c2ee27d1659500 1

R+ leidžia matyti aiškiau ir tikroviškiau

„Reality+“ papildo ir sutvirtina detales iki tikslo, remdamasi originaliais vaizdais su patobulintomis briaunomis ir linijomis, platesniu dinaminiu diapazonu ir geresniu sklandumu, todėl vaizdai tampa tikroviškesni ir suteikiamas sklandesnis vizualinis suvokimas. „Reality+“ užtikrina žymiai aukštesnį detalumo lygį, palyginti su ankstesnėmis terminio vaizdo technologijomis. Šis detalumo lygis yra būtinas norint tiksliai identifikuoti ir aptikti taikinį, taip pat norint visiškai suprasti stebimą sceną.

5ae343b452d2c11f8a3ce5dca2ffe0f2 1

Daugiau detalių, daugiau jautrumo

„Reality+“ technologija ne tik pagerina bendrą vaizdo kokybę, bet ir padidina sistemos jautrumą, fiksuodama net mažiausius temperatūros skirtumus scenoje. Tai leidžia aptikti mažesnius objektus ir subtilius temperatūros pokyčius, kurie kitu atveju būtų nematomi plika akimi.
Sujungdama didelį jautrumą su didele raiška, technologija „Reality+“ suteikia unikalią galimybę peržiūrėti šiluminius vaizdus dar neregėto detalumo. Tai ne tik pagerina vartotojo patirtį, bet ir padidina terminio vaizdo aiškumą.

D8f57561498e06539f008b842524d9f7

„Reality+“

Dėl šios technologijos gebėjimo pagerinti vaizdo kokybę ir padidinti jautrumą tai yra neįkainojamas įrankis stebėjimui. „Reality+“ technologija yra pasirengusi jums suteikti tikroviškesnį ir išsamesnį vaizdą.

Nemokamas pristatymas

Visoje Lietuvoje

Pirkimas lizingu

Lizingas be pabrangimo

Tarptautinė garantija

Aptarnavimas Lietuvoje

100% Saugus atsiskaitymas

Naudojant Paysera sistemą